Manager asigurari

Compania de Asigurări „Victoria Asigurări” SA №1091753, 22 июля 2013
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CA„Victoria Asigurari”SA angajează Manager asigurări
Cerințe față de candidat:
- Dinamism, ambitie cu putere de convingere
- Abilităţi de negociere şi comunicare, flexibilitate
- Orientare către clienti şi către piaţă
- Capacitate de a rezolva probleme și genera solutii;
- Spirit de echipa și integritate;
- Utilizare calculator (Word, Excel, Outlook);
- Cunoaşterea bună a limbilor româna (moldoveneasca) şi rusă.

Studii superioare, de preferinţă: Finanțe și asigurări, Finanțe și bănci, Economice
Experienţă de lucru: minim 2 ani în asigurări

Responsabilităţi:
- Promoveaza si vinde produse de asigurare
-Identifică clienţii noi şi menţine portofoliul de clienţi existenţi
- Acordă consultanţă clienţilor în vederea încheierii contractelor de asigurare
- Întocmeşte ofertele
- Organizează şi verifică încasarea primelor la asigurarile încheiate
- Inregistrează şi menţine la zi bazele de date,

Oferta:
- Dezvoltare profesionala la standarde înalte;
- Pachet financiar corespunzător;
- Mediul prietenos de lucru, team-building și training-uri.

CV-rile se vor expedia la e-mail: hr@va.md pina la 10.08.2013 inclusiv. Scrisoarea de motivare se include, la dorinta aplicantului. Doar cei selectati vor fi invitati la interviu.
Prezentul anunț nu naste nici un angajament pentru CA„Victoria Asigurari”SA.
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть