Inginer proiectant mecanic

Avetech Design
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 750 До 1250 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:
-Diplomă de licență în Inginerie Mecanică sau Fabricarea Mașinilor;
-Nivel mediu sau avansat de limba engleză (scris și vorbit);
-Experiență și cunoștințe bune în CAD - AutoCAD și Solidworks (avantaj);
-Abilități bune de organizare, fiabil, precis;
-Cunoștințe în proiectarea structurilor metalice (mare avantaj).

Responsabilități principale:
-Utilizarea software-ului Solidworks pentru a crea sau modifica concepte de design mecanic;
-Crearea de modele 3D și desene 2D pentru documentele de producție;
-Oferirea de ajutor pentru transferul proiectului în producție;
-Participarea la întâlnirile cu departamentele implicate în rezolvarea problemelor și cu clienții.

Ce oferim:
-Salariu și beneficii competitive;
-Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei;
-Program flexibil remote și pauze flexibile;
-Dezvoltare continuă prin organizarea de traininguri.
Контактное лицо:
Mihai Curecheru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть