Inginer in constructii

PRAGOSA
Город: За границей
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 1500 До 2000 EUR
График: Полный рабочий день
Candidat ideal:

Absolvent al Facultății de Construcții;
Experiență relevantă în proiectarea și construcția infrastructurii drumurilor și podurilor;
Cunoştințe avansate de EXCEL;
Cunoştințe minime de topografie, devize, AUTOCAD;
Cunoștințe de limba română;
Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

Cunoştințe legate de materiale, metode, instrumente utilizate în construirea sau repararea unor structuri cum ar fi şosele sau autostrăzi;
Urmărirea execuției lucrărilor pe şantier din punct de vedere al calității, cantității şi respectarea termenelor de execuție;
Prelucrarea, urmărirea şi verificarea costurilor pe proiect;
Elaborarea şi redactarea documentelor şi rapoartelor solicitate de superiorii ierarhici;
Gestionarea şi intreținerea informațiilor obtinuțe în desfăşurarea activității proprii, precum şi administrarea documentației;
Participă la verificarea calității lucrărilor la principalele faze de execuție stabilite prin normele, reglementările şi normativele tehnice şi semnează procesele verbale de atestare a calităţii;
Verifică respectarea utilizării în execuţie numai a produselor de construcții cu certificate de conformitate, declarații de conformitate sau agrementate tehnic;
Întreținerea relatiilor cu beneficiarii;
Deplasări în santierele companiei.

Beneficii:

Remunerație conform experienței şi cunostințelor - de la 1500 € la 2000 €;
Cazare şi masă;
Maşină în interes de serviciu;
Decontare transport aerian în Republica Moldova - o dată pe lună;
Suport în comunicarea cu autoritățile publice;
Posibilități de avansare în cariera profesională;
Integrare într-o echipă tanară şi dinamică.
Site: https://www.pragosa.pt/
E-mail: adina.petrescu@pragosa.ro
Telefon: +40730 607 958
Телефон:
+40730 607 958
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть