Inginer aparate medicale

Becor
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilităţile de bază:

Instalarea, reparaţia şi mentenanţa aparatelor medicale la clienţii Companiei;
Utilizarea la maximum a calităților personale;
Informarea sistematică a superiorilor cu privire la problemele apărute;
Gestionarea eficientă a timpului și volumului de muncă;

Cerinţe faţă de candidaţi:

cunoaşterea avansată a limbilor română,rusă și engleză;
studii superioare în domeniul tehnicii medicale sau IT;
permis de conducere categoria „B”
cunoştinţe bune de operare PC;
experienţa de muncă va constitui un avantaj;
energic şi comunicabil;
responsabilitate şi orientare spre rezultat.

Compania oferă:

Contract de muncă şi pachet social complet;
Regim de lucru: de la 8.00 pînă la 17.00, cinci zile pe săptămînă;
Pregătire profesională continuă din contul companiei;
Creştere profesională;
Un mediu de activitate modern;
Salariu lunar – 10000 lei net.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV la adresa de e-mail: t.petrova@mail.becor.md.
Telefon de contact: 069120472
Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi. E-mail: t.petrova@mail.becor.md
069120472
Телефон:
069120472
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть