Game designer

Magicindie
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
– Crearea conceptului si documentului de design a jocului.
– Crearea si lucrul cu prototipuri.
– Control, testare a design-lui in decursul elaborarii jocului.
– Cooperare cu echipa pentru a obtine un rezultat final excelent.

Cerinte:
– Creativitate, fantezie si o cultura generala bogata.
– Pasiune pentru jocuri si creearea lor.
– Experienta in crearea design-lui unui joc.
– Cunoasterea procesului de creeare a unui joc.
– A fi capabil de a exprima clar si scurt ideile intr-un document scris.
– Experienta in industria jocurilor cazuale este un plus.

Ce oferim noi:
– Oportunitatea de a lucra in una din cele mai interesante ramuri ale IT.
– O echipa talentatat intr-un oficiu modern.
– Salariu excelent.
– Bonusuri din vinzarile jocului.
– Posibilitatea de a calatori in Statele Unite si Europa pentru schimb de experienta.

Pentru a aplica la acest job, trimiteti un email: jobs@magicindie.com
Va rugam sa indicati pozitia pentru care optati.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть