Electrogazosudor | Florești s. Gura Camencii

Ancom-Agro SRL / Valenagro Com SRL
Город: Флорешты
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Locul de muncă – s. Gura Camencii, r. Florești.
Compania oferă:

Pachet social deplin, tichete de masă;
Salariul se va negocia în timpul interviului;
Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă din domeniul agroindustrial;
O echipă dinamică, deschisă spre comunicare și inovații;
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională.

Responsabilități:

Îndeplinirea lucrărilor de sudare pentru construcțiile din metale, fontă, metale neferoase și aliaje, conform specificațiilor, sarcinilor și desenelor tehnice;
Realizarea sudurile necesare pentru fabricarea produselor, în conformitate cu standardele de calitate și caracteristicile constructive și funcționale ale elementelor sudate;
Verificarea calității sudurilor și efectuarea corectărilor, atunci când este necesar.

Cerințe față de candidat:

Studii medii / profesionale / certificare pentru efectuarea lucărilor de sudare electrică și cu gaze;
Experiența în domeniu constituie un avantaj;
Responsabilitate, disciplină, atenție de detalii.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa ancom@verum.md.
Detalii la numărul de telefon 061003898.
Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare. E-mail: ancom@verum.md
Telefon: 061003898
Телефон:
061003898
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть