Devisier in tamplarie de acasa, 700 euro | luna din luna a4a

AgentiAmo
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 700 EUR
График: Полный рабочий день
Ai experienta in crearea de devise in Winarhi sau esti dispus sa inveti?
Partea tehnica a ferestrelor iti e cunoscuta sau ai deschidere spre a o intelege?
Intelegi limba italiana la nivel cel putin elementar?
Vino in echipa noastra pe postul de DEVISIER.
Cine suntem noi?
Suntem Agentiamo, o firma cu birou de vanzari in Franta si Italia, infiintata de doi domni moldoveni. Vindem ferestre, usi, rulouri catre clienti din Franta si Italia.

Descrierea postului

In calitate de devisier, responsabilitățile Dvs pot include:

crearea de devise in Winarhi, prodevis, excel sub indrumarea unui coleg cu experienta

Postul este la distanta. Salariul de 400 in prima luna, 500 in luna a 2a, 600 in luna a 3a, 700 euro din luna a 4a.
Programul este de 40h pe saptamana.

Daca vrei noi provocari, depune CV-ul tau sau trimite-l la adresa bureau@agentiamo.com si mentioneaza postul pentru care aplici CV-ul.

Vino în echipa AgentiAmo, pentru a realiza cele mai grandioase proiecte! E-mail: bureau@agentiamo.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть