Developer assistant api (openai)

AI SKILLS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 20000 До 60000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: Удаленно
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutarea unui dezvoltator talentat pentru a implementa un proiect inovator de creare a unui chatbot inteligent bazat pe Assistant API de la OpenAI. Rolul principal va fi de a integra și configura API-ul OpenAI, inclusiv tehnica RAG (Retrieval Augmented Generation), pentru a crea un asistent virtual capabil să răspundă la întrebări și sarcini specifice unui call center.

Responsabilități:
- Integrarea și configurarea Assistant API de la OpenAI;
- Implementarea tehnicii RAG pentru a încorpora baze de cunoștințe vaste (regulamente ale companiei);
- Efectuarea fine-tuning-ului modelului cu întrebări și răspunsuri specifice domeniului;
- Integrarea chatbot-ului într-o platformă de conversație precum Voiceflow sau Botpress;
- Asigurarea securității și performanței sistemului;
- Colaborarea strânsă cu echipa de specialiști pentru a înțelege cerințele și a furniza soluții optime;

Cerințe:
- Experiență solidă în dezvoltarea de aplicații web și integrarea API-urilor;
- Cunoștințe avansate de Python și familiaritate cu biblioteci precum OpenAI, Hugging Face, PyTorch etc.;
- Experiență anterioară cu procesarea limbajului natural (NLP) și modele de conversație;
- Cunoștințe despre tehnicile de fine-tuning și adaptare a modelelor de limbaj la sarcini specifice;
- Familiaritate cu platforme de dezvoltare de chatbot-uri precum Voiceflow sau Botpress;
- Excelente abilități de rezolvare a problemelor și gândire critică;
- Atenție la detalii și capacitatea de a livra soluții de calitate;
- Abilități de comunicare și colaborare excelente;

Oferta noastră:
- Oportunitatea de a lucra la un proiect revoluționar care va schimba modul în care companiile interacționează cu clienții;
- Un mediu de lucru dinamic și provocator;
- Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
- Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;

Dacă aveți experiența, abilitățile și pasiunea necesare pentru a face parte din această provocare tehnologică, trimiteți CV-ul la denniszacon@gmail.com.
Телефон:
060683308
Контактное лицо:
Denis
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть