Customer support agent

Ambraxas Suport SRL №9615879, 23 ноября 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
În spatele unei companii de succes se află angajați de succes! Acum îți oferim posibilitatea de a face parte din echipa noastră! Căutăm persoane motivate și dornice sa se dezvolte personal și profesional.
Fă parte dintr-o companie la standarde europene!

Cerințe:

-cunoștințe operare PC;
-abilitatea de a lucra în echipa;
-abilități avansate de comunicare în limba Engleza, Engleza+Spaniola, Engleza+Turca;
-experiență în domeniul Customer Support Agent / Operator Call Center constituie un avantaj;
-capacitate de gestionare eficienta a timpului de lucru;
-abilități de comunicare;
-dorinta de dezvoltare personala si ascensiune in cariera;

Atribuții specifice postului:

-efectuarea apelurilor catre potentialii clienti in vederea promovarii serviciilor (pe baza calda, clienti deja interesati);
-furnizarea informațiilor corecte și detaliate cu privire la produsele si serviciile companiei;
-introducerea si actualizarea rapida si exacta a informatiei în baza de date;

DE CE NOI:

-program full time, de luni până vineri, între orele 9.00-18.00;
-posibilitatea de dezvoltare și creșterea profesională într-o companie in plina ascensiune;
-traininguri gratuite;
-birou nou, modern și confortabil;
-muzica în timpul programului;
-echipa prietenoasa, tanara și sociabila;
-cafea naturala din partea companiei;
-angajare oficială și bonusuri de performanta la card;
-salariu atractiv care pleacă de la 10.000 mdl NET (curat);
-pachet social complet;
-achitarea salariului la timp și fără clauze ascunse;
-vei lucra cu unul din cele mai bune CRM-uri din lume;
-vei avea biroul în centru orașului pe strada Mitropolit Varlaam 63/23, etaj 5, Forum Business Center;
-vei avea șanse de promovare în baza rezultatelor tale, mereu avem nevoie de lideri noi!

Trimite-ne CV-ul tău la office.ambraxas@gmail.com sau suna-ne la 069 64 44 64

Te așteptăm în echipa noastra!
Телефон:
+373 696 44 464
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть