Customer manager

VIOSER Tax Trainings SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Customer Manager

Profil și calificări:
- Studii superioare sau în process de finisare;
- Experiența de lucru în domeniul vânzărilor directe (constituie un avantaj);
- Cunoașterea fluentă a limbilor Romana și Rusă;
- Aptitudini de utilizare a calculatorului, inclusiv MS Office;
- Orientat pe rezultat, organizat, independent și focusat pe rezultat;
- Abilități în setarea procesului intern de lucru eficient și raportare internă;
- Abilități de lucru în echipă;
- Capacitate de învățare rapidă, individual și un grad înalt de confidențialitate.

Responsabilități:
- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor clienți;
- Negocierea și urmărirea realizării cu succes a contractelor încheiate;
- Prezentarea, promovarea și vânzarea serviciilor companiei;
- Raportarea periodică către administrație aferent vânzărilor finalizate.

Noi oferim:
- Salariu competitiv;
- Creștere profesională;
- Un mediu de lucru prietenos.

Cei interesați de oferta noastră, transmiteți CV-ul la adresa director@vioser.md până la data de 30.11.2023.
Телефон:
+37362089997
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть