Consultant сall-сentru

PfB Collection №14187399, 28 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 25 000 MDL
График: Гибкий график
Misiunea noastră
Tindem să devenim catalizatorul dezvoltării unei abordări civilizate în sectorul soluționării problemelor legate de recuperarea datoriilor restante, de aceea considerăm că misiunea de bază a companiei de colectare PfB Legal Consulting constă în formarea portretului colectorului ca fiind ajutor și suport pentru debitor.

Ce responsabilități vei avea:

- Contactarea telefonică a debitorilor pentru a discuta situația acestora.
- Negocierea termenilor și opțiunilor de plată a datoriilor.
- Personalizarea strategiilor de rambursare în funcție de specificul fiecărui client.
- Menținerea confidențialității în ceea ce privește activitățile și informațiile gestionate.

Aș dori să puteți:

- Obligatorie cunoașterea limbilor română și rusă.
- Competențe solide de utilizare a calculatorului.
- Abilități de comunicare și negociere, putere de convingere, stabilitate emoțională și orientare spre atingerea obiectivelor.
- Studii universitare (finalizate sau în curs) constituie un avantaj.

Noi oferim:

- Un salariu competitiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile.
- Un birou modern și confortabil, echipat cu toate facilitățile necesare.
- Program de lucru flexibil (6 ore / 8 ore).
- Oportunități de formare și dezvoltare personală, inclusiv cursuri de management, traininguri de specialitate și workshop-uri cu speakeri de interes.
- Posibilitatea de avansare în cadrul companiei, deoarece ne formăm liderii din rândurile angajaților noștri.
- Evenimente corporate și sărbători organizate pe cheltuiala companiei, precum și "zile dulci" și alte surprize.
- Cadouri și recompense valoroase pentru angajații care se remarcă.
- O atmosferă de lucru prietenoasă și colegială.

Aplică, echipă te așteaptă!
hr@pfbc.md
PfB Collection
Str. Alba Iulia 75, Chişinău, Moldova
Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Web: https://pfbc.md/ru
Телефон:
+373 605 00 522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть