Asistență pentru clienți ai companiei aeriene cu limba română

CCIG Group Sp. z o.o.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 1168 До 1266 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Agenția de ocupare a forței de muncă Unique People cu numărul 27584 oferă o gamă completă de servicii de recrutare pentru toate companiile CCIG Group.

CCIG GROUP este o organizație unică care operează în comerțul Call & Contact Center în mai multe sucursale din Polonia. Birourile noastre sunt în peste 13 orașe. Angajații noștri joacă un rol important în succesul nostru. Dacă vorbiți limba romana și sunteți în căutarea unui loc de muncă într-o echipă internațională tânără, depuneți candidatura pentru postul de „Specialist în serviciul cu clienții al companiei aeriene cu limba română” și alăturați-vă celei mai bune companii!

Asistență pentru clienți ai companiei aeriene cu limba română (cu sediul în Varșovia).

Locație: Varșovia

Responsabilități:
• preluarea apelurilor telefonice în limba română,
• informarea pasagerilor despre serviciile disponibile,
• rezolvarea reclamațiilor,
• răspuns la întrebările clienților,
• sprijinirea pasagerilor în fiecare etapă a călătoriei,
• acordarea de asistență persoanelor cu nevoi speciale,
• reprezentând Clientul in corespondență oficială.

Cerințe:
• capacitatea de a comunica în limba română la nivel B2 sau superior,
• capacitatea de a comunica în limba poloneză sau engleză la nivel B2,
• capacitatea de a lucra în echipă, responsabilitate și independență,
• disponibilitate minim 100-120h pe lună (proiectul funcționează de luni până vineri de la 8.00 la 17.00).

Ceea ce oferim:
• salariu atractiv + bonus suplimentar,
• pachetul de practică profesională,
• pachet avantajos suplimentar: partajarea costurilor activităților sportive, asigurare medicală privată, asigurare de viață,
• oportunitate de dezvoltare în structura CCIG,
• serviciu într-o echipă internațională,
• mediu de lucru prietenos,
• atmosferă placuta!
Ești interesat de oferta noastră? Aplica acum!
Телефон:
+48517447747
Контактное лицо:
Joanna Dyguda
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть