Asistenta medicală / Asistent medical

Grădinița 149
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
1. Responsabilităţile:
− răspunde de îndeplinirea întocmai a atribuţiilor şi prevederilor sarcinilor de serviciu stabilite în prezenta fişă;
− răspunde de respectarea prevederilor Statutului şi Regulamentului intern al instituţiei;
− răspunde de viaţa şi sănătatea copiilor în timpul aflării acestora în instituţie;
− răspunde de păstrarea, respectarea termenilor şi utilizarea judicioasă a medicamentelor şi a utilajului medical din dotare;
− răspunde de perfectarea şi păstrarea proceselor verbale a controalelor, a dărilor de seamă, rapoartelor etc.;
− răspunde de păstrarea datelor cu caracter personal ale copiilor, părinţilor/îngrijitorilor şi angajaților şi de apărarea drepturilor copiilor în cazul încălcării acestora de către oricine, inclusiv părinţi/îngrijitori.

2.Responsabila, amabila, punctuală
Телефон:
+373 799 26 792, +373 22 340 142
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть