Asistent medical

Estet Dent
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Clinica Stomatologică , situata in centru capitalei angajează Asistent (ă) medical(ă), grafic (luni - vineri 8.30-14:00 sau 14:00-18:00).
Responsabilități:
Obligatoriu: studii medii finisate in domeniul medical
- Asistă medicul în procesul de examinare a pacienților
- Acordă primul ajutor în situații de urgență
- Asigură completarea zilnică cu necesarul de medicamente și articole necesare.
Nivelul de studii: medii, superioare sau specialitate
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă
- Abilităţi comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor;

Oferim: - angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral); - salariul motivant, echipament individual de protecție - lucrul într-o echipă foarte dinamică
- dezvoltare personală și profesională Persoanele interesate ne pot contacta pe nr. de telefon 067259825 Nicoleta .
Телефон:
+373 672 59 825
Контактное лицо:
Nicoleta
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть