Antrenor de dans

Alternativa Dance Academy
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Alternativa Dance Academy își mărește echipa și suntem în căutarea unui antrenor de dans talentat și pasionat pentru a se alătura colectivului nostru.

Cerințe:
• Experiență în dans și antrenorat, în special cu copiii
• Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
• Pasiune pentru dans și dorința de a inspira tinerii dansatori
• Cunoștințe în diverse stiluri de dans sunt un avantaj

Responsabilități:
• Să pregătească și să conducă antrenamente de dans pentru copii
• Să creeze coregrafii și să pregătească echipele pentru competiții
• Să motiveze și să susțină dezvoltarea abilităților copiilor

Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne contactezi la nr de telefon: 078885558
Телефон:
078885558
Контактное лицо:
Victoria Basiul
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть