Agent de vânzări produse turistice

HIFLY
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 19000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Agenția de turism SRL Hi-Fly caută un candidat dedicat și entuziast pentru poziția de Agent de Vânzări Produse Turistice.

Responsabilități:
- Promovarea și vânzarea produselor turistice oferite de companie.
- Furnizarea de informații detaliate clienților potențiali cu privire la destinații, pachete turistice, facilități și servicii.
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții.
- Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite.

Cerințe:
- Experiență practică în vânzări de cel puțin un an.
- Plăcută, comunicativă și orientată către clienți.
- Cunoștințe solide despre industria turismului și produsele oferite.
- Abilități excelente de comunicare în limba română, engleză, rusă.
- Cunoașterea geografiei și a destinațiilor turistice.
- Capacitate de lucru în birou și abilități de organizare.
- Abilități demonstrate de vânzare și negociere.
- Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
- Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
- Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Candidații interesați sunt încurajați să aplice, inclusiv studenții care doresc să-și dezvolte cariera în industria turismului. Aplicațiile care vor consta dintr-o scrisoare de motivație și CV pot fi trimise la adresa de email info@hi-fly.md Sau sună la numărul de telefon +373 68707072

SRL Hi-Fly este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților calificați. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Dacă vom găsi candidatul potrivit, am putea închide perioada de aplicare mai devreme, grăbiți-vă! Viber /watsapp +373 60510052
Телефон:
068707072
Контактное лицо:
Nicolae
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть