Administrator recepție

Ador clinic
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ador Clinic 2024
Suntem încântați să anunțăm deschiderea unei clinici de segment premium și căutăm o persoană dedicată și profesionistă pentru a ocupa poziția de Administrator/ă Recepție. Această poziție reprezintă o oportunitate unică de a face parte dintr-o echipă dinamică și de a contribui la oferirea unei experiențe excepționale clienților noștri.

Responsabilități:
1. Primirea clienților cu un zâmbet cald și asigurarea unei experiențe prietenoase și profesionale.
2. Programarea și confirmarea programărilor clienților pentru serviciile de frumusețe.
3. Răspunderea la apeluri telefonice și gestionarea e-mailurilor pentru programări și întrebări.
4. Asigurarea că spațiul de recepție este curat, ordonat și primitor.
5. Informarea clienților despre serviciile oferite, produsele disponibile și promoțiile curente.
6. Gestionarea plăților și a facturilor pentru serviciile prestate, respectând confidențialitatea informațiilor financiare.
7. Asigurarea unei comunicări eficiente între clienți și personalul salonului.
8. Menținerea unei evidențe precise a programărilor și a informațiilor despre clienți.

Cerințe:
1. Se consideră un avantaj experiență anterioară într-un rol similar într-un salon de frumusețe sau în domenii conexe este preferabilă.
2. Abilități excelente de comunicare și ascultare, cu o atitudine orientată către clienți.
3. Capacitatea de a lucra într-un mediu agitat și de a gestiona eficient prioritățile.
4. Cunoștințe de bază despre produsele și serviciile de frumusețe.
5. Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii pentru a asigura o experiență plăcută clienților.
6. Atitudine pozitivă și profesionalism.
7. Disponibilitatea de a lucra în weekend-uri sau în serile târzii, în funcție de necesități.
8.Cunoștințe limbii ruse și romăne.

Dacă sunteți interesată și îndepliniți cerințele de mai sus, vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail
-CV-ul dvs. + poza la adresa
info.adorclinic@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть