Supervizor produse alimentare

Companie de producere și comerț angajează:

Firma de producere si comert de produse alimentare anunta postul vacant de supervizor.

Cerinte fata de candidati:

  • Studii superioare
  • Cunoasterea limbilor rusa si romina
  • Experienta intr-o pozitie similara de cel putin 3 ani
  • Experienta in vanzari de produse alimentare si conducerea echipei agentilor de vinzari
  • Scrisoarea de recomandare de la ultimul loc de munca – este binevenita!
  • Cunoasterea specificului vinzarilor cu amanuntul
  • Utilizator PC increzut, Microsoft office excelent.
  • Orientare spre rezultat
  • Abilitatea de a lucra cu cantitati mari de informatii, comunicabilitate
  • Personalitate activa

Responsabilitati:

  • Conducerea echipei agentilor de vinzari (recrutare, instruire, motivare)
  • Elaborarea unui plan de "acoperire teritoriu" eficient
  • Controlul operativ al agentilor de vinzari
  • Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor
  • Raportarea regulata privind rezultatele

Conditii:

  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet
  • Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor
  • Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei
  • Compensarea cheltuielilor de transport (combustibil, transport), plata convorbirilor telefonice
  • Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile pe adresa: haiduc2000@mail.ru

Telefon: 069119978

E-mail: haiduc2000@mail.ru

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide