Specialist Support Clienti - Limba Italiană

UNITED TEAM

5 octombrie 2024

Căutăm Talente pentru Echipa Noastră de Vânzări!

Despre Noi: Creștem vânzările la nivel mondial prin analiza detaliată a audienței și strategii bine definite de vânzări și marketing. Dacă ești pasionat de vânzări și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici!

Ce Oferim:

  • Salariu de bază de la 800$ + bonusuri atractive (din prima luna pot obtine salariu de 1000-1200$)
  • Oferim training gratuit!
  • Oportunități de creștere în carieră
  • Teambuilding-uri și evenimente
  • Sărbătorirea aniversărilor și zilelor de naștere
  • Birou modern în centrul Chișinăului

Responsabilitățile Tale:

  • Menținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura comenzi și vânzări ulterioare
  • Consultarea clienților referitor la produsele companiei
  • Oferirea de suport post-vânzare pentru a asigura satisfacția clienților

Ce Căutăm:

  • Simț de afaceri puternic și capacitatea de a atinge obiectivele de vânzări
  • Fluență în limba Italiană
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Cunoștințe de bază în utilizarea programelor software pe calculator
  • Experienta nu este necesara!

Trimite-ne CV-ul tău la careersunitedteam@gmail.com și hai să discutăm cum poți face parte din echipa noastră!

Sau suna pentru mai multe detalii 079914058.

Vă informăm că doar candidații relevanți vor fi contactați sau invitați la interviu.

Email: careersunitedteam@gmail.com
079914058

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide