Specialist suport Limba Italiana (back office)

Angajăm:

Vii cu:

  • nivel foarte bun de vorbire și scriere în italiană;
  • experiență în Microsoft Office și Outlook;
  • studii superioare finalizate;
  • PC - Excel, nivel bun;
  • foarte bune abilitați de comunicare, verbal și în scris;
  • buna auto organizare;
  • atenție la detalii;
  • seriozitate și responsabilitate.

Responsabilități:

  • Faceți setări în sistemele de gestiune în conformitate cu procedurile agreate;
  • Colaborezi cu colegii din alte departamente pentru rezolvarea problemelor operaționale.

Venim cu:

  • Un salariu atractiv cu pachet social inclus;
  • Program cu normă întreagă - luni - vineri (09:00 - 18:00);
  • Directori empatici și prietenoși;
  • Perioada de formare achitata.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide