Specialist securitatea și sănătatea în muncă

Angajăm:

Compania, “Vicoliv Grup” SRL, fondată în anul 2014 cu genul de activitate în domeniul construcțiilor. Avem nevoie de un profesionist în domeniul securitatea și sănătatea și în muncă. Compania noastră are nevoie de o persoană activă, ambițioasă care să înțeleagă specificul activității în această funcție, care dorește să dezvolte profilul în care va activa.

Un coleg care să ocupe locul corespunzător în mecanismul general al companiei și să activeze atât în beneficiul său, cât și al întregii echipe.

Cerințe față de candidați:

  • Detinerea certificatului de studii in domeniul SSM nivelul II valabil сel putin înca 1 an;
  • Buna cunoastere a codului muncii si a legislatiei privind SSM;
  • Abilități de comuncare, prezentare și diplomație;
  • Aptitudini de operare PC (Cunoasterea programelor Office);
  • Cucnoasterea limbii de stat.

Responsabilitățile postului:

  • Atestarea locurilor de munca;
  • Evaluarea factorilor de risc pe functii;
  • Elaborarea instructiuni de securitate si sanatate în munca pentru instrumentele, utilaje specializate, obiectele, etc. folosite de lucratori;
  • Elaborarea si intocmirea fiselor personale de instruire in domeniul securitatii si sanatatii in munca pentru toti angajatii;
  • Oferirea consultanţei de specialitate în domeniul securitatii si sanatatii in munca;
  • Efectuarea instruirii introductiv generală în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului;
  • Monitorizarea efectuarii la timp şi corect a instruirii periodice în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la locul de muncă a personalului angajat;
  • Organizarea instruirii personalului neelectrotehnic, prin intermediul altor persoane competente in domeniu.

Compania ofera:

  • Salariu avantajos achitat la timp (Nivelul salariului se va stabili în urma interviului);
  • Pachet social complet, conform legislației RM;
  • Colectiv tânăr, unit și prietenos;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, de la 08-00 până la 17-00;
  • Oficiul: mun. Chișinău sectorul Centru str. Feredeului, 4.

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md cu mențiunea "Specialis Securitate și sănătate în muncă" sau apelați pentru detalii la tel. 078210057.

Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: HR@vicoliv.md
Telefon: 078210057

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide