Specialist IT / Системный администратор

Panda Tur

16 Septembrie 2024

Angajam:

Cerințele față de candidat:

  • Educație medie de specialitate/superioară în domeniu
  • Experiență de lucru ca web-developer
  • Cunoștințe de HTML
  • Înțelegerea principiului de funcționare al WordPress și AmoCRM
  • Experiență în elaborarea, dezvoltarea și menținerea Web-Site-urilor
  • Cunoștințe de PHP, JS, HTML & CSS
  • Rapiditate (în răspunsuri, în îndeplinirea sarcinilor etc.)
  • Orientre spre rezultate și gândire pozitivă

Responsabilități:

  • Administrarea AMO CRM
  • Întreținerea constantă a sistemelor hardware și software
  • Suport tehnic și dezvoltarea funcționalității site-ului

Condiții de lucru:

  • Oficiu în centrul Capitalei.
  • Salariu atractiv și negociabil, în funcție de calificările candidatului, cu posibilitatea de creștere.
  • Libertatea de a veni cu idei creative și de a le implementa.
  • Formare profesională gratuită în cadrul companiei.

Dacă doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și să contribuiți la succesul unei companii în plină creștere, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@pandatur.md.

E-mail: hr@pandatur.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide