Specialist în Recrutare (headhunter)
Mirax

24 septembrie 2024

Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.

Suntem în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră, pentru pozitia de Specialist în Recrutare (headhunter).

Responsabilități:

  • Identificarea candidaților potriviți pentru pozițiile vacante din cadrul companiei;
  • Abordarea potențialilor candidați;
  • Aplicarea Head-Huntingului (în teren; rețele de socializare; grupuri de specialitate);
  • Programarea candidațior pentru interviu;
  • Participarea la evenimente de recrutare (târguri de carieră și alte activități de promovare a brandului pentru a atrage talentele potrivite);

Cerințe:

  • Experiență anterioară în recrutare (minim 1 an);
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
  • Cunoastearea excelentă a limbii romane și ruse;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
  • Cunoștințe solide în utilizarea instrumentelor de recrutare;
  • Experiență în utilizarea platformelor de recrutare;

Calități personale:  persoana empata, rezistenta la stres, organizat, orientat spre rezultat; perseverent; profesionist, corect, gândire flexibilă.

Beneficii:
  • Pachet de salarizare competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
  • Dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru prietenos și susținător;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea companiei.

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Specialist în Recrutare în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Telefon: 078220777
E-mail: hr@mirax.md
Web: https://mirax.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Coordonator de Formare

25 septembrie 2024

Coordonator de Echipă

Office Manager

Operator Call Center

Agent Imobiliar

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide