Specialist HR

Complexul de restaurante Trattoria della nonna si partenerii sai iti propun o cariera de succes in sfera restaurantelor si posibilitatea de a activa intr-o companie unde personalul este apreciat la justa sa valoare.

Se caută un Specialist HR pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Aceasta este o poziție full-time, ideală pentru cei la început de carieră în domeniul resurselor umane.

Cerințele față de candidat:

  • Diplomă în management, psihologie, resurse umane sau domenii conexe;
  • Experiență de lucru în domeniu constituie un avantaj, dar nu este o cerință obligatorie;
  • Bune abilități de comunicare și interacțiune cu personalul;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă și îndeplinirea termenelor limită;
  • Abilități de organizare, prioritizare și rezolvare a problemelor.

Responsabilitățile candidatului:

  • Participarea la procesul de recrutare, inclusiv postarea de anunțuri, screeningul CV-urilor și interviurile;
  • Contribuie la implementarea și dezvoltarea politicilor HR;
  • Oferă suport și consiliere angajaților cu privire la chestiunile HR;
  • Coordonează activitățile de instruire și dezvoltare pentru angajați.

Dacă ești convins/ă că locul tău este alături de noi, scrie chiar pe adresa electronică: hr@trattoria.md.

Vom fi bucuroși să colaborăm!

E-mail: hr@trattoria.md

Alte anunțuri publicate de această companie