Specialist evidența contabilă la Depozit

Anunțăm următorul post vacant:

Atribuții de funcție:

  • Întocmește facturi fiscale de iesire - intrare pentru toate bunurile eliberate catre subdiviziunile companiei, antreprenori, dileri
  • Primeşte bunurile materiale conform facturilor, verifică corespunderea caracteristicilor de calitate a bunurilor materiale
  • Efectuează  scanarea mărfurilor recepţionate şi eliberate, cît şi a mărfurilor returnate
  • Depozitează şi crează corect bunurile materiale
  • Efectuează permanent evidenţa bunurilor materiale aflate în răspundere personală
  • Participă la inventarierea anuală a bunurilor materiale stocate şi aflate în răspundere personală

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în domeniu evidența contabilă – constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (limba engleză - avantaj)
  • Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator încrezut
  • Cunoașterea instrumentelor Microsoft Office
  • Responsabilitatea, punctualitate, gândire logică, capacitate de analiză şi de previziune
  • Atenție la detalii

Ce oferim:

  • Angajare oficială
  • Program standard 8 ore/ 5 zile în săptămînă
  • 28 de zile de vacanță plătită
  • Concediu de boală plătit

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor, vă încurajăm să expediați CV-ul dvs. la adresa de email cariera@moldtelecom.md.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Vă mulțumim pentru interesul dvs. în urmărirea unei cariere în cadrul echipei noastre!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide