Șofer-expeditor, Uzinelor (11 000 de lei la mână)

Magazin Climatec cu mai mult de 18 ani de experiență în domeniul comercializării instalațiilor sanitare și a sistemelor de încălzire caută:

Adresa magazinului: str. Uzinelor

Responsabilități:

  • livrarea mărfurilor în Chișinău și Moldova;
  • preluarea mărfurilor de la depozite în conformitate cu avizele de însoțire;
  • descărcarea și predarea mărfii livrate;
  • menținerea în stare funcțională a transportului atribuit.

Cerințe:

  • deținerea unui permis de conducere categoria B de cel puțin 3 ani;
  • aptitudini de organizare;
  • atenție, conștiinciozitate, pozitivitate.

Oferim:

  • post de muncă permanent într-o companie stabilă;
  • pachet social complet;
  • achitarea salariului oficial (11 000 de lei la mână) la timp;
  • echipă tânără și prietenoasă;
  • conducători cumsecade;

Program de muncă:

  • luni- vineri, de la 9.00 pînă la 18.00
  • sîmbătă, de la 9.00 pînă la 14.00

Dacă sunteți interesați, vă rugăm să trimiteți CV-ul, menționând la subiectul mesajului ”Șofer” la e-mail: personal@climatec.md.

Vă vom contacta doar în cazul în care sunteți potriviți pentru noi.

Nu luăm în considerarea candidații care ne contactează telefonic.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide