Șef Depozit

ZERNOFF VODKA angajează:

Șef Depozit

Responsabilitățile postului:

  • Planificarea, organizarea, urmărirea și controlul activității depozitului
  • Realizarea inventarului periodic și controlul stocurilor
  • Organizarea și coordonarea activităților de transport pentru a minimiza întârzierile
  • Coordonarea activității echipei din cadrul depozitului
  • Primirea mărfurilor de la transportatori
  • Introducerea documentelor de produs și prelucrarea stocurilor în sistemul informațional
  • Distribuirea bunurilor primite în locațiile depozitului
  • Pregătirea expedierii și încărcării mărfurilor pentru distribuție
  • Administrarea notelor de livrare
  • Verificarea stocurilor
  • Raportarea lunară a rezultatelor activității de gestiune a stocului
  • Înregistrarea, prelucrarea și păstrarea informațiilor referitoare la situația stocurilor
  • Utilizarea eficientă a spațiului de depozitare
  • Elaborarea și implementarea soluțiilor pentru problemele apărute în depozit
  • Planificarea, coordonarea și conducerea directă a personalului subordonat
  • Participarea la procesul de recrutare pentru personalul din subordine
  • Implicarea în performanțele echipei prin evaluări și oferirea feedback-ului permanent
  • Stabilirea și transmiterea obiectivelor și planificărilor activității
  • Asigurarea gestionării fizice a stocului de marfă
  • Conducerea în stoc a tuturor mișcărilor de marfă (intrări/ieșiri)

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare
  • Experiența în domeniu nu este necesară
  • Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse
  • Cunoasterea 1C 8,3 obligatoriu

Condiții de muncă:

  • Șansa de a activa în cadrul unei companii stabile aflate în proces de dezvoltare dinamică
  • Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv unit și binevoitor, beneficiind de susținerea mentorului pe tot parcursul perioadei de probă
  • Salariu motivant
  • Locația postului: or. Chișinău, str. Grenoble 161A
  • Program de lucru: 8:00-17:00 (luni-vineri)
  • Angajare oficială și pachet social în conformitate cu prevederile legislației RM

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică și a salariului dorit la adresa electronică: svetlana.serbinova@zernoff.md.

Telefon: 078899978 (Svetlana).

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru!

E-mail: svetlana.serbinova@zernoff.md
Telefon: 078899978

Alte anunțuri publicate de această companie