Șef departament vânzări produse alimentare

Responsabilități de bază:

  • Formarea și gestionarea echipei de vânzări.
  • Stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
  • Elaborarea si implementarea strategiilor de dezvoltare in distributie a produselor.
  • Monitorizarea pieței locale, cu implementarea ulterioară a soluțiilor.
  • Asigurarea activitatii eficiente a departamentului vânzari.

Abilități si cerințe:

  • Studii superioare.
  • Experiență în domeniul vânzărilor retail – minim 3 ani.
  • Abilități de comunicare și convingere.
  • Tendința spre o creștere rapidă.
  • Automobil propriu.

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Compensarea amortizării la uzura automobilului
  • Combustibil
  • Telefonie

Așteptăm CV-ul D-stră la adresa hr.tarol@gmail.com, cu mențiunea job-ului pentru care aplicați. Vor fi contactate doar candidaturile selectate.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide