Руководитель отдела техподдержки | Șef departament suport tehnic

Обязанности:

  • Управление и руководство отделом технического суппорта, включая найм и обучение персонала.
  • Организация и контроль рабочих процессов в отделе.
  • Разработка и оптимизация процедур и стандартов обслуживания клиентов.
  • Организация и проведение обучения сотрудников для повышения квалификации.
  • Обеспечение своевременного и эффективного реагирования на запросы и обращения клиентов.
  • Мониторинг и анализ данных о производительности отдела и разработка планов по улучшению.

Требования:

  • Опыт работы в области технической поддержки или смежных сферах.
  • Опыт управления командой и навыки лидерства.
  • Техническое образование или глубокое техническое понимание.
  • Отличные коммуникативные и организационные навыки.
  • Способность анализа и принятия решений.
  • Ориентированный на результат подход и стремление к постоянному улучшению.

Мы предлагаем:

  • Конкурентную заработную плату и бонусы.
  • Возможность профессионального и карьерного роста в быстроразвивающейся компании.
  • Работу в дружном и профессиональном коллективе.
  • Обучение и поддержку в личном развитии.
  • Корпоративные преимущества и бенефиты.

Если вы готовы взять на себя ответственность за успешное функционирование отдела технического суппорта и у вас есть опыт в этой области, приглашаем вас присоединиться к нашей команде.
Отправьте свое резюме и сопроводительное письмо на hr@sequritygroup.md.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

Responsabilități:

  • Conducerea și gestionarea departamentului de suport tehnic, inclusiv recrutarea și formarea personalului.
  • Organizarea și monitorizarea proceselor de lucru în departament.
  • Dezvoltarea și optimizarea procedurilor și standardelor de service pentru clienți.
  • Organizarea și desfășurarea trainingurilor pentru angajați în vederea creșterii calificării lor.
  • Asigurarea unei răspunsuri la solicitările și plângerile clienților în mod prompt și eficient.
  • Monitorizarea și analizarea datelor privind performanța departamentului și dezvoltarea planurilor de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul suportului tehnic sau a domeniilor conexe.
  • Experiență în conducerea unei echipe și abilități de leadership.
  • Educație tehnică sau înțelegere profundă a aspectelor tehnice.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitate de analiză și luare a deciziilor.
  • Abordare orientată spre rezultate și dorința de îmbunătățire continuă.

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Oportunități de creștere profesională și de carieră într-o companie în dezvoltare rapidă.
  • Lucrul într-un colectiv prietenos și profesionist.
  • Training și suport în dezvoltarea personală.
  • Beneficii și avantaje corporative.

Căutăm un profesionist talentat care să ne ajute să menținem un nivel înalt al serviciilor pentru clienți și să continuăm să creștem.
Trimiteți CV-ul la adresa hr@sequritygroup.md.
Așteptăm cu nerăbdare aplicațiile voastre și suntem pregătiți să vă întâmpinăm cu bucurie!

Abonați-vă la canalul nostru de Telegram pentru a fi la curent cu toate locurile noastre de muncă curente: https://t.me/sequrity_recruting!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide