Recruiter

Angajăm:

Recruiter

Suntem în căutarea unui Recruter talentat pentru rețeaua noastră de restaurante!

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea de candidați calificați pentru diverse posturi în cadrul rețelei noastre de restaurante
  • Gestionarea procesului de recrutare, de la redactarea anunțurilor de angajare, până la selecția și interviurile finale
  • Colaborarea strânsă cu managerii de restaurante pentru a înțelege nevoile de personal și a dezvolta strategii de recrutare eficiente
  • Utilizarea rețelelor de socializare, a site-urilor de joburi și a altor canale de recrutare pentru a găsi cei mai buni candidați
  • Participarea la târguri de joburi și alte evenimente de recrutare pentru a promova brandul nostru de angajator
  • Menținerea unei baze de date actualizate cu candidați și raportarea progresului recrutării către echipa de management
  • Organizarea și coordonarea procesului de inducție a noilor membri de echipă, asigurându-se că aceștia sunt bine integrați și pregătiți pentru rolurile lor

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare
  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan
  • Cunoștințe solide de utilizare a platformelor de recrutare și a rețelelor de socializare
  • Atitudine proactivă și orientare către rezultate
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat este un plus

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Reduceri la produsele și serviciile restaurantelor noastre
  • Program de lucru flexibil și posibilitatea de a lucra remote, în funcție de necesități

Dacă ești pasionat de recrutare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată excelenței, te invităm să aplici acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@esushi.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Alte anunțuri publicate de această companie