Recepționer/ă (limbi străine-Italiană, Engleză, Franceză)

Clinica stomatologică Punto Bianco angajează:

Cerințe:

  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare.
  • Vorbire fluentă a limbilor română, rusă și cel puțin una din limbile străine (italiană, franceză sau engleză).
  • Atenție la detalii și responsabilitate.
  • Bune cunoștințe de operare PC.
  • Persoană pozitivă, empatică, deschisă și comunicativă.

Responsabilități principale:

  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora.
  • Recepționarea, prelucrarea și distribuirea informației (apeluri telefonice, corespondență, colectarea datelor).
  • Organizarea lucrului documental cu pacienții: cartele medicale, acorduri, contracte etc.
  • Planificarea excursiilor pentru pacienții străini ai clinicii.
  • Asigurarea documentară a proceselor ce au loc în companie.
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale și alte sarcini care asigura o atmosferă caldă și primitoare la recepție.

Grafic de muncă:
luni-vineri 08:30-16:30 + 2 sâmbete pe lună 08:30-18:30
sau
luni-vineri 10:30-18:30 + 2 sâmbete pe lună 08:30-18:30

Salariul: 10000 lei net

Beneficii:
  • Tratamente la prețuri speciale pentru angajați și rudele acestora
  • Loc de muncă în centrul Chișinăului, pe str. 31 August, cu conexiuni de transport spre toate sectoarele orașului
  • Peste 80 de colegi plini de viață care vor avea grijă să nu te plictisești niciodată
  • Cadouri / atenții la aniversarea zilei de naștere și aniversarea zilei de angajare
  • Zonă de relaxare-terasă în afara clinicii
  • Pizza party, narghilea party sau diferite party-uri tematice lunar, anual
  • Telefon de serviciu
Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa: angajare.pb@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon: 022991515.

Vă mulțumim pentru interes. Doar persoanele selectate vor fi telefonate.

Adresa: Chișinău, str. 31 August, 37/1.
Ne găsiți:
www.puntobianco.md

Telefon: 022991515
E-mail: angajare.pb@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide