PSM (Personal Security Manager)

Anunțăm următorul post vacant:

Oportunitate atrăgătoare pentru unlider îndomeniul securității: PSM (Personal Security Manager)
Compania: ALLAS Sisteme de Securitate SRL
Locație: Chisinau, str. Alba Iulia 75”G”

Desprecompanie: ALLAS Sisteme de Securitate SRL nu estedoar o companie, estestandardulînmaterie de securitate de peste 29 de ani. Ne străduim nu doarsăoferimservicii, ci șisăcreăm o atmosferă de încredereșiprotecțiepentrucliențiinoștri. Experiențașifiabilitateanoastră ne ajutăsăstămînfrunteainovațieișisă ne evidențiempepiață.

De ce să vă alăturați echipei noastre:

  • Stabilitate și reputație: Funcționăm cu succes de peste 29 de ani, iar reputația noastră de stabilitate și încredere vorbește de la sine.
  • Abordareinovatoare:Introducem în mod constant cele mai noi tehnologii și strategii pentru a oferi clienților noștri doar ce este mai bun.
  • Echipă de profesioniști:Prin alăturarea echipei noastre, veți deveni parte dintr-un colectiv de specialiști experimentați, gata să vă susțină și să vă ajute în dezvoltarea dumneavoastră.
  • Responsabilități:
  • Asigurarea unui nivel maxim de securitate fizică și tehnică pentru clienții noștri.
  • Conducerea și coordonarea echipei noastre pentru a asigura securitatea.
  • Analiza și evaluarea potențialelor amenințări, dezvoltarea și implementarea strategiilor eficiente de securitate.

Cerințe:

  • Experiență profesională:Experiența de lucru și serviciul în instituțiile de forță vor fi un avantaj.
  • Competențe lingvistice:Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză vă va ajuta să comunicați efficient în diferite situații.
  • Competențe tehnice:Experiența în lucrul cu calculatorul este necesară.
  • Permis de conducere:Obligatoriu, cu experiență în conducere apreciată.

Ce oferim:

  • Infrastructură: Birou modern, echipat cu tot ce este necesar pentru un mediu de lucru confortabil.
  • Resurse: Vehicule și mijloace de comunicare pentru a vă îndeplini sarcinile la cel mai înalt nivel.
  • Beneficii: Pachet complet de beneficii sociale și salariu competitiv.

Dacă sunteți pregătit să acceptați provocarea și să deveniți parte din echipa noastră dinamică, trimiteți-vă CV-ul la www.job.sec.md sau la mob. +373 69 73 33 43;

Alăturați-vă nouă, și împreună vom putea crea un mediu și mai sigur.

Привлекательная возможность для лидера в области безопасности: PSM (PersonalSecurityManager)
Компания: ALLAS Sisteme de Securitate SRL
Местоположение: Кишинёв, ул. Алба Юлия 75 “G”

О компании: ALLAS SistemedeSecuritate SRL - это не просто компания, это стандарт в области безопасности уже более 29 лет. Мы не просто предоставляем услуги, мы создаем атмосферу доверия и защиты для наших клиентов. Наш опыт и надежность помогают нам оставаться на передовой инноваций и выделяться на рынке.

Почему стоит присоединиться к нашей команде:

  • Стабильность и репутация: Мы успешно функционируем более 29 лет, и наша репутация стабильности и доверия говорит сама за себя.
  • Инновационный подход: Мы постоянно внедряем новейшие технологии и стратегии, чтобы предоставить нашим клиентам только лучшее.
  • Коллектив профессионалов: Присоединяясь к нам, вы становитесь частью команды опытных специалистов, готовых поддержать вас и помочь в вашем развитии.

Обязанности:

  • Обеспечение максимального уровня физической и технической безопасности для наших клиентов.
  • Управление и координация нашей команды для обеспечения безопасности.
  • Анализ и оценка потенциальных угроз, разработка и внедрение эффективных стратегий безопасности.

Требования:

  • Профессиональный опыт: Опыт работы и служба в органах правопорядка будут вашим преимуществом.
  • Лингвистические навыки: Владение румынским, русским и английским языками поможет вам эффективно общаться в различных ситуациях.
  • Техническая грамотность: Опыт работы с компьютером необходим.
  • Водительское удостоверение: Обязательно, опыт вождения приветствуется.

Что мы предлагаем:

  • Инфраструктура: Современный офис, оснащенный всем необходимым для комфортной работы.
  • Ресурсы: Транспортные средства и средства связи для выполнения ваших обязанностей на высшем уровне.
  • Бонусы: Полный социальный пакет и конкурентоспособная заработная плата.

Если вы готовы принять вызов и стать частью нашей динамичной команды, отправьте свое резюме на www.job.sec.md или на моб. +373 69 73 33 43;

Присоединяйтесь к нам, и вместе мы создадим еще более безопасное окружение.

E-mail: job@sec.md
+373 69 73 33 43

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide