Programator 1C 8.3

Tipografia SC „Imona Grup” S.R.L.
anunţă concurs de suplinire a postului vacant de:

Responsabilitati:

  • elaboreaza, implementeaza si intretine aplicatii informatice si baze de date pentru departamentele societatii;
  • dezvolta sistemul informational al Societatii in conformitate cu sarcinile de imbunatatire solicitate;
  • raspunde de buna functionare a programului 1C:8.3 utilizat de angajatii Societatii si acorda asistenta tehnica, la cerere;
  • analizeaza disfunctionalitatile care apar in functionarea programului 1C in vederea determinarii cauzelor si stabileste masuri pentru eliminarea acestora;
  • actualizeaza zilnic bazele de date.

Candidatul ideal:

  • are studii de specialitate;
  • are experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
  • cunoaste limbile romana si rusa;
  • are abilitati de comunicare;
  • are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres.

Aşteptăm CV-urile pe adresa vv@imonagrup.md.
Tel: 022 855-955, 068683902

E-mail: vv@imonagrup.md
068683902

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide