Operator la mașina de tăiat metale cu plasmă CNC / Оператор станка для плазменной резки металла

DLR Metal-Construct angajează:

Cerințe:

  • studii medii speciale;
  • experiență minim 6 luni;
  • capacitate de citire a desenelor tehnice;
  • acuratețe, atitudine responsabilă față de muncă;
  • dorință binevenită de îmbunătățire a competențelor și calificărilor.

Responsabilități:

  • întroducerea datelor în program;
  • ajustarea programelor atunci cand este necesar;
  • întreținerea mașinii conform reglementărilor;
  • cunostințe legate de materiale si matrițe, pentru diferite materiale;
  • tăierea pieselor din metal, conform fișei tehnice.

Condiții de lucru:

  • angajare oficială,
  • pachet social complet,
  • salariu: de la 15 000 lei cu perspectivă de creștere (în funcție de experiență).

Требования:

  • cреднее специальное образование,
  • умение читать чертежи,
  • аккуратность, ответственное отношение к работе, приветствуется желание повышать навыки и квалификацию.
  • Обязанности:
  • ввод данных в программу
  • обслуживание станка в соответствии с регламентами,
  • раскрой деталей из металла.

Условия работы:

  • официальное трудоустройство,
  • полная занятость,
  • социальный пакет,
  • зарплата: от 15 000 леев (в зависимости от опыта).

E-mail: resurseumane@dlr.md
078770412

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide