Operator Debitare Laser CNC | Оператор Лазерной Резки с ЧПУ 15000 lei

Compania Decoprim-plus angajeaza

Responsabilități:

  • Operarea și întreținerea mașinilor de debitare laser CNC.
  • Citirea și interpretarea desenelor tehnice pentru a asigura precizia tăierilor.
  • Verificarea calității pieselor tăiate și realizarea corecțiilor necesare.
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura respectarea termenelor și standardelor de calitate.

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Atitudine proactivă și atenție la detalii.

Oferim:

  • Un mediu de lucru profesionist și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:30 și 17:30.
  • Salariu de 15000 lei.

Fabrica se afla pe str. soseaua Balcani 1, locatia fabricii https://g.co/kgs/cWMqeu

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și dorești să contribui la succesul companiei noastre, trimite CV-ul tău la adresa de email decoprimplus@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon +373 69149694.

Te așteptăm să faci parte din echipa Decoprim Plus!

Обязанности:

  • Управление и обслуживание лазерных станков с ЧПУ.
  • Чтение и интерпретация технических чертежей для обеспечения точности резки.
  • Проверка качества вырезанных деталей и внесение необходимых коррекций.
  • Взаимодействие с производственной командой для обеспечения соблюдения сроков и стандартов качества.

Требования:

  • Хорошие коммуникативные навыки и умение работать в команде.
  • Проактивное отношение и внимание к деталям.

Мы предлагаем:

  • Профессиональную и дружелюбную рабочую среду.
  • Возможности для профессионального роста и карьерного продвижения.
  • Конкурентоспособную заработную плату и привлекательные бонусы.
  • Рабочий график с понедельника по пятницу, с 8:30 до 17:30.
  • Зарплата 15000 леев.

Завод находится на ул. шоссе Балканы 1, расположение завода https://g.co/kgs/cWMqeu

Если вы считаете себя подходящим кандидатом для этой позиции и хотите внести свой вклад в успех нашей компании, отправьте свое резюме на адрес электронной почты decoprimplus@gmail.com или свяжитесь с нами по телефону +373 69149694.

Ждем вас в команде Decoprim Plus!

E-mail: decoprimplus@gmail.com
Telefon: +373 69149694, Viorel

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide