Operator Call Centru ( de la 15000 lei)

Proimobil își mărește echipa! Căutam un coleg cu experiență în vânzări telefonice!

Cerințe:

  • Experiența în vânzări telefonice constituie un avantaj, dar oferim instruire profesională
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Perseverență, flexibilitate, responsabilitate și disciplină;
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul.
Responsabilităţi:
  • Efectuarea apelurilor telefonice si consultarea clientilor;
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții;
  • Vanzarea și prezentarea produsului către clientii companiei.
Oferim:
  • Instruire profesională și traininguri gratuite;
  • Oportunitatea de creștere profesională și financiară
  • Salariu stabil de 15.000 LEI + % din vânzări
  • Oficiu în centrul Chișinălui.
Contactați-ne la numărul: 068777938 pentru a primi mai multe detalii sau expediați
CV-ul dvs la adresa de e-mail: hr@proimobil.md.

E-mail: hr@proimobil.md
Telefon: 068777938

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide