Manager vinzari servicii prelucrare metall si confectionare constructii metalice

Рекламной компании в связи с расширением штата требуются сотрудники на постоянную работу:

Responsabilități:

  • Consilierea clientilor cu privire la serviciile oferite de companie;
  • Mentinerea bazei de clienti existente;
  • Atragerea de noi clienti.
  • Negociere;
  • Incheierea contractelor;
  • Mentinerea comenzilorSintem o companie cu producere proprie, specializata in servicii prelucrare metall si confectionare constructii metalice.

Cerinte catre candidati:

  • Experienta de munca in calitate de manager vinzari – obligatoriu,
  • Cinstit, responsabil si cu calitati de organizare,
  • Abilitati de lucru in echipa, cit si pe cont propriu,
  • Cunoasterea proceselor tehnologice de prelucrare a metalelor si de producere a constructiilor metalice, etc.- un avantaj
  • Detinerea permis de conducere - un avantaj,
  • Studii tehnice- un avantaj.
Ce propunem:
  • Loc de munca in sec.Centru;
  • Loc de munca intr-o companie stabila;
  • Angajare oficiala;
  • Program de lucru:Luni-Vineri, 9.00-18.00,
  • Autoturism de serviciu,
  • Salariul fix + procent din vinzari (in CV expediat indicati venitul minim dorit).

Telefon: +373 79 085 219
E-mail: hr@ilise.md
Site: www.ilise.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide