Manager vânzări VIP clienți

NANU MARKET SRL

23 Septembrie 2024

Key Account Manager

Vă inspiră obiectivele ambițioase și posibilitatea de a construi parteneriate pe termen lung? La Nanu Market, lider în vânzarea materialelor de construcție, căutăm un Manager de Vânzări pasionat, care să lucreze cu clienți corporativi și să îi ajute să găsească soluții ideale pentru proiectele lor.

Cerinte:

  • Studii superioare (preferabil în domeniul: economie, business şi administrare);
  • Experienţa relevantă în sectorul vânzarilor nu mai putin de 2 ani;
  • Abilitaţi bune de comunicare, negociere;
  • Cunoştinţe PC (MS Office, Excel - nivel avansat);
  • Cunoaşte limba româna și rusă;
  • Posibilitatea deplasarilor (permis de conducere cat. B);

Responsabilitati:

  • Va fi responsabil de setarea planurile de business;
  • Va analiza indicatorii statistici şi dinamica pieţii;
  • Va stabili şi menţine relaţiile de parteneriat cu clienţii companiei;
  • Va gestiona şi extinde portofoliul de clienţi şi produse;
  • Va monitoriza realizarea planului de vânzari şi a datoriei debitoriale.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
  • Veţi avea posibilitatea să activaţi în compania ce a devenit brand naţional în distribuţia materialelor de construcţie;
  • Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesionişti.
Dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, orientată spre creștere și dezvoltare, unde fiecare zi aduce noi oportunități, acesta este rolul perfect pentru dumneavoastră!

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contactaţi la nr. de telefon: +373 62193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193

Alte anunțuri publicate de această companie