Manager Operațional

Felicia - reteaua de farmacii

9 Septembrie 2024

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Rețeaua de farmacii FELICIA este în căutarea unui Manager Operațional talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de organizare, coordonare și monitorizare a proceselor, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități principale:

  • Gestionarea documentelor, perfectarea și depunerea actelor necesare la diferite instituții și organizații, inclusiv obținerea autorizațiilor și certificatelor.
  • Organizarea și executarea eficientă a proceselor operaționale, asigurându-te că toate activitățile sunt realizate conform planurilor și reglementărilor.
  • Monitorizarea și evaluarea continuă a proceselor interne pentru a asigura eficiența și conformitatea cu standardele companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare de profil economic sau juridic.
  • Minimum 3 ani de experiență relevantă în domeniu, preferabil în roluri de management operațional sau administrativ.
  • Utilizare avansată a calculatorului, cunoașterea limbii române și ruse.
  • Abilități excelente de organizare, coordonare, și gestionare a documentelor. Capacitatea de a comunica eficient și de a lucra cu diverse instituții.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.

Dacă ești o persoană organizată, proactivă și cu experiență în gestionarea documentelor și proceselor operaționale, te invităm să aplici pentru această poziție.

Pentru aplicație, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat pe adresa de email hr@felicia.md, sau să apelezi la numărul de telefon 068 944 990.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide