Manager Marketing

Suntem în căutare de:

CBC Center Business Community

Descriere Companie: Suntem o companie dinamică și inovatoare, ce face parte dintr-un grup de companii, specializată pe dezvoltarea inovativă a spațiilor oferite pentru mediul de afaceri, precum co-working, oficii, sali de conferinte/ evenimente, conferinte de presă, altele. Suntem dedicați furnizării unor servicii de calitate superioară clienților și partenerilor noștri, bazate pe inovație și angajamentul pentru excelență.

Responsabilități Principale:

  • Dezvoltare Departament Marketing: Conduci și dezvolți un departament dedicat marketingului, promovării și creșterii vânzărilor, stabilind obiective clare și strategii eficiente pentru atingerea acestora.
  • Strategie și Planificare: Elaborezi și implementezi strategii de marketing inovatoare, adaptate la nevoile și cerințele pieței, având în vedere specificul nostru de afacere.
  • Promovare și Publicitate: Crești vizibilitatea și conștientizarea brandului nostru prin campanii publicitare, evenimente de marketing, marketing digital și alte tactici relevante.
  • Relații cu Clienții și Parteneri: Menții și dezvolți relații solide cu clienții existenți și partenerii de afaceri, identificând oportunități de colaborare și creștere a afacerii.
  • Inovare și Creativitate: Promovezi inovația și creativitatea în toate aspectele marketingului, oferind soluții inovatoare pentru a satisface nevoile clienților și a câștiga avantaj competitiv.
  • Analiză și Monitorizare: Evaluezi eficacitatea campaniilor de marketing, colectezi și analizezi datele pentru a face ajustări strategice și pentru a îmbunătăți performanța generală a departamentului.

Cerințe:

  • Experiență solidă în domeniul marketingului, cu un accent pe promovare digitală și industria evenimentelor. Experiența în vânzări va constitui un avantaj forte.
  • Abilități excelente de manager, cu capacitatea de a inspira și motiva echipa.
  • Cunoștințe profunde despre marketing digital, strategii de promovare online și offline.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de marketing personalizate și adaptate la diversele nevoi ale clienților noștri.
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și relaționare interpersonală.
  • Capacitatea de a analiza datele de marketing și de a face decizii informate bazate pe acestea.
  • Diploma de licență în marketing, afaceri, sau domeniu aferent este obligatorie; studii postuniversitare constituie un avantaj.

Beneficii: Oferim un pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanță și beneficii suplimentare. De asemenea, vei beneficia de un mediu de lucru dinamic și colaborativ, cu oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul grupului nostru de companii.

Dacă ești pasionat de marketing, inovație și creșterea afacerii și vrei să fii parte a unei echipe dedicate, te invităm să aplici pentru poziția de Director de Marketing în cadrul companiei noastre.

Trimite-ne CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email: resurse@horus.md; recrutare@horus.md.

Community Business Center cbcenter.md este un angajator care oferă șanse egale și încurajează diversitatea în locul de muncă. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații interesați și talentați care vor contribui la succesul nostru continuu.

E-mail: resurse@horus.md / recrutare@horus.md
Telefon: 069740100 / 069077439

Alte anunțuri publicate de această companie