Manager Garanții Auto, Chișinău

Clientul nostru, o companie de încredere, Salon Auto, anunță disponibilitatea unui post de Manager Garanții Auto la Chișinău.
În această poziție, veți fi responsabil de coordonarea tuturor aspectelor legate de garanțiile auto și veți contribui la dezvoltarea strategiilor menite să asigure calitatea superioară a serviciilor oferite de companie.

MANAGER GARANȚII AUTO, CHIȘINĂU

În atribuțiile de serviciu vor fi incluse:

  • Procesarea și coordonarea cererilor de garanție de la clienți, asigurând soluționarea rapidă și eficientă a acestora.
  • Evaluarea cererilor de garanție și colaborarea cu centrele de service pentru identificarea problemelor la automobile.
  • Pregătirea și menținerea documentației necesare, inclusiv rapoarte și cereri.
  • Colaborarea cu furnizorii și producătorii auto.
  • Pregătirea rapoartelor periodice despre cazurile de garanție și analiza tendințelor pentru îmbunătățirea serviciilor și produselor.

Așteptările noastre privind profilul:

  • Experiență în domeniul tehnic, servicii auto sau domenii similare.
  • Competențe în gestionarea garanțiilor auto constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Atenție la detalii și gândire analitică.
  • Cunoașterea limbii române și ruse este esențială, cunoașterea limbii engleze va fi considerată un avantaj.

Compania oferă:

  • Angajare oficială, cu grafic de muncă full-time, Luni-Vineri, 09:00-18:00.
  • Salariu net variind între 15.000 și 25.000 MDL, în funcție de experiență și abilități. Ofertele vor fi ajustate în mod individual pentru fiecare candidat.
  • Reduceri pentru achiziționarea automobilelor și serviciile aferente ale companiei.
  • Posibilitatea de a prezenta și implementa direct idei și sugestii în cadrul companiei.
  • Oportunități de formare profesională și dezvoltare în domeniul industriei auto.

Dacă sunteți pasionat de automobile, vă încurajăm să analizați cu atenție această ofertă!

Vă rugăm să trimiteți CV-urile la adresa:
dopomoga.moldova@gmail.com

Mob: +37378808500

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Телефон: +37378808500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide