Manager dezvoltare rețea magazine

Angajăm:

Angajăm manager dezvoltare, rețea de magazine specializate “Franzeluța”

Responsabilități și sarcini:

  • Cercetează și analizează piața imobiliară în vederea identificarii spațiilor comercialecorespunzătoare pentru magazine specializate “Franzeluța”;
  • Participă la elaborarea și implementarea politicii de dezvoltare a rețelei de magazine specializate a societății;
  • Identifică oportunitățile de dezvoltare a rețelei retail și a tendințelor pieții;
  • Elaboreaza soluții pentru optimizarea costurilor de personal, logistică, mentenanță, securitate etc;
  • Colectează informația necesară pentru deschiderea de magazine noi și se ocupă de perfectarea actelor necesare deschiderii unui punct comercial nou;
  • Asigură colaborarea cu autoritățile locale pentru obținerea tuturor avizelor și autorizațiilor necesare deschiderii și funcționarii in condiții legale;
  • Negociază clauzele contractuale și participă la semnarea contractului de închiriere;
  • Organizează lansarea (deschiderea) de magazine specializate;
  • Asigură încadrarea în limitele de timp și a costurilor stabilite pentru deschiderea rețelei de magazine etc.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de profil;
  • Experiență profesională de cel puțin 3 ani în poziții similare;
  • Experienta in deschiderea noilor magazine;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă la nivel avansat;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B (deținere automobil propriu reprezintă un avantaj);
  • Abilități de comunicare, capacitate de negociere;
  • Independență în luarea deciziilor;
  • Mobilitatea postului (job-ul e în afara biroului)

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea denummirii postului “Manager dezvoltare retea magazine”
Adresa oficiului S.A.Franzeluța: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30
Telefon: 069501182

E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: 069501182

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide