Manager de Proiect pentru Dezvoltarea Platformei de Bilete Online

Document Expert

20 Septembrie 2024

Angajăm:

Căutăm o persoană comunicativă și proactivă, pasionată de inovație și care să aducă o contribuție semnificativă la dezvoltarea platformei noastre de rezervări bilete InfogariMD.

Dacă ai experiență în Marketing, Management de Proiecte sau IT și ești gata să te alături unei echipe dinamice, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Înscrierea și gestionarea profilului transportatorilor pe platforma Infogari.MD.
  • Analiza pieței și identificarea de noi oportunități de extindere a rutelor.
  • Crearea și organizarea conținutului pentru rutele disponibile pe platformă.
  • Promovarea activă a rutelor și colaborarea cu echipa de marketing.
  • Monitorizarea vânzărilor și analiza periodică a performanței economice.
  • Implementarea și optimizarea proceselor platformei.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în Marketing, sau Management de Proiecte sau IT.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, în continuă schimbare.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

Ce oferim:

  • Salariu motivant: Valorificăm contribuțiile fiecărui membru al echipei.
  • Mediu de lucru modern: Birou cu facilități excelente și o atmosferă pozitivă.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare: Creștere rapidă pentru cei care își dovedesc valoarea.

Dacă ești gata să te alături echipei noastre și să contribui la dezvoltarea unei platforme inovative, te așteptăm la Infogari.MD!

Telefon: 078318879
E-mail: office@infogari.md
Web: https://infogari.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide