Manager achiziții proprietăți

Compania LID CAPITAL INVEST – companie imobiliară specializată în domeniul investițiilor în imobiliare comerciale și industriale cu spectru larg de servicii, își mărește echipa.

Noi suntem în cautare de colegi pentru următoarul post vacant:

Responsabilități:

  • Analiza potențialilor obiecte, selectarea lor;
  • Activitați de interacțiune cu reprezentanții propietățior cu scopul de a obține cele mai bune condiții;
  • Analiza pieții și prețurilor în domeniu;
  • Participarea la negocieri;
  • Pregătirea documentației necesare.

Cerințe generale:

  • Experiență anterioară în vânzări/achiziții (avantaj)
  • Abilități de comunicare și negociere (l. română și rusă)
  • Atitudine proactivă
  • Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă
  • Studii finalizate
  • Permis de conducere cat. B

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu performanțele.
  • Bonusuri de performanță și alte beneficii financiare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru modern și dinamic.
  • Oficiu modern în centrul orașului.
  • Training și suport continuu din partea echipei.

E-mail: hr@lid.md
Telefon: +373(68)332-322
www.lid.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide