Maistru în producție/ Мастер производства

Carmez Processing SRL

Anunță suplinirea postului vacant:

Cerinte generale:

  • Studii superioare în domeniu;
  • Experiență de cel puțin 1 an (în post similar);
  • Persoană responsabilă, organizată;
  • Cunoașterea PC la nivel avansat.

Responsabilități:

  • Organizează eficient lucrul în sector;
  • Coordonează și verifică angajații din subordine;
  • Supraveghează zilnic consumul de materii prime și încadrarea în consumul specific normat;
  • Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal;
  • Verifică corelația dintre planul zilnic și producția realizată, iar în cazul în care apar abateri îl informează pe superiorul ierarhic;
  • Supraveghează respectarea calității pe întreg procesul tehnologic și propune măsuri de îmbunatățire a calității, ori de câte ori este necesar.

Reginul de lucru: 8 ore/5 zile - 6 ore/sîmbăta - 6 zile/săptămînă.

Oferim:

  • salariu competitiv;
  • prînz gratuit.

Telefon 060690077
Expediați CV-ul la adresa electronică: cristina.marjinean@carmez.md.

Tребования:
  • Высшее образование;
  • Опыт работы от 1 года (на аналогичной должности);
  • Ответственный, организованный человек;
  • Знание ПК.
Обязанности:
  • Эффективно организует работу;
  • Координирует и контролирует подчиненных сотрудников;
  • Kонтролирует суточный расход сырья и включение в удельный нормированный расход;
  • Исполняет любые другие положения, данные вышестоящим по иерархии в реализации краткосрочных стратегий компании в пределах соблюдения правовых основ;
  • Проверяет соответствие между ежедневным планом и достигнутой выработкой и в случае отклонений информирует вышестоящего начальника;
  • Контролирует соблюдение качества на протяжении всего технологического процесса.
График работы: 8 часов/5 дней - 6 часов/суббота - 6 дней/нед.

Мы предлагаем:
  • конкурентоспособную заработную плату;
  • бесплатный ланч.
Телефон 060690077
Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: cristina.marjinean@carmez.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide