Integrator CRM

Compania ViTRA caută un integrator CRM talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, vei fi responsabil pentru gestionarea, personalizarea și optimizarea sistemelor noastre CRM pentru a sprijini obiectivele noastre de afaceri și pentru a îmbunătăți experiența clienților noștri.

Responsabilități:

  • Implementarea și configurarea sistemelor CRM în conformitate cu cerințele și procesele noastre de afaceri.
  • Personalizarea și dezvoltarea funcționalităților și a rapoartelor CRM pentru a răspunde nevoilor specifice ale companiei.
  • Integrarea sistemului CRM cu alte sisteme și platforme tehnologice utilizate în cadrul organizației noastre.
  • Asigurarea datelor precise și actualizate în sistemul CRM și gestionarea bazelor de date ale clienților.
  • Crearea și gestionarea fluxurilor de lucru automate și a notificărilor pentru a optimiza procesele operaționale.
  • Furnizarea de date și suport tehnic pentru utilizatorii CRM și gestionarea cererilor și a incidentelor legate de sistem.
  • Monitorizarea performanței sistemului CRM, identificarea și implementarea de îmbunătățiri continue.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în implementarea și gestionarea sistemelor CRM, de preferat cu Salesforce, Microsoft Dynamics, HubSpot sau alte platforme CRM populare.
  • Cunoștințe solide despre funcționalitățile sistemelor CRM și experiență în personalizarea și dezvoltarea acestora.
  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă, cu capacitatea de a colabora eficient cu departamentele interne și cu furnizorii externi.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient multiple proiecte și sarcini.
  • Orientare către detalii și atenție sporită la calitatea datelor și la standardele de securitate.
  • Certificări relevante în domeniul CRM sunt un plus.

hr@vitra.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide