Inginer Tehnic în Industria Alimentară (Echipamente de Panificație și Patiserie)

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Despre Noi:
Suntem lideri în furnizarea de echipamente de panificație și patiserie, dedicați inovării și excelenței în industria alimentară. Ne mândrim cu un mediu de lucru dinamic, unde profesionalismul și creativitatea sunt la loc de cinste.

Responsabilități:

  • Instalarea, întreținerea și reparația echipamentelor de panificație și patiserie.
  • Asigurarea suportului tehnic pentru clienți, atât la sediul acestora, cât și remote.
  • Efectuarea diagnosticării și remedierea defecțiunilor echipamentelor.
  • Colaborarea cu echipa de vânzări pentru a oferi soluții tehnice personalizate.
  • Participarea la instruiri și cursuri de perfecționare pentru a rămâne la curent cu ultimele tehnologii din domeniu.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în Inginerie Alimentară, Mecanică sau un domeniu relevant.
  • Experiență de minimum 3 ani în lucrul cu echipamente de panificație și patiserie sau în domeniul tehnic similar.
  • Cunoștințe solide în domeniul mecanic, electric și pneumatic.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a rezolva problemele în mod eficient.
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Program flexibil și mediu de lucru stimulant.
  • Acces la cursuri de formare și dezvoltare profesională.
  • Asigurare medicală și alte beneficii sociale.

Cum să Aplici:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul nostru comun, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email resurseumane@rodals.md. Te rugăm să menționezi în subiectul emailului poziția pentru care aplici: „Inginer Tehnic în Industria Alimentară”.

Te așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință și să discutăm mai multe despre oportunitățile pe care le avem de oferit.

resurseumane@rodals.md
078444488

Alte anunțuri publicate de această companie