Devizier

Emcom Energy angajeaza:

Devizier

Cerințe:

  • Studii superioare de inginerie in constructii civile sau inginerie instalatii in domeniul constructiilor;
  • Cunoașterea pachetului MS Office si a programei WinСмета;
  • Persoana dinamica, atenta, atitudine proactiva, abilitati de comunicare si organizare, spirit de echipa;
  • Experienta la intocmirea si optimizarea bugetelor de lucrari;
  • Experienta in studierea documentiilor specifice achizitiilor (caiete de sarcini, fise de date) si intocmirea ofertelor complete, tinand cont de cerinte.

Responsabilități:

  • Intocmirea devizelor de lucrari;
  • Elaborarea proceselor-verbale in vederea încasării lucrărilor executate;
  • Elaborarea situațiilor de lucrări lunare;
  • Urmărirea, clasificarea și selectarea licitațiilor pe profilul companiei;
  • Studierea permanentă a actelor normative în domeniu;
  • Planificarea timpului și stabilirea priorităților;
  • Dorința să învățați și să Vă dezvoltați profesional.
  • Intocmeste, depune si urmareste documentatia pentru licitatii (oferta tehnica si financiara cat si partea de eligibilitate).

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială;
  • Mediu de lucru placut;
  • Pachet social atractiv;
  • Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 9:00 la 18:00;
  • Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

E-mail: emcom333@gmail.com
Telefon: +37360590033

Alte anunțuri publicate de această companie