Designer interior

Responsabilități:

  • Proiectarea și realizarea de vizualizări 3D pentru showroom-ul companiei.
  • Dezvoltarea de concepte și planuri pentru amenajarea spațiului în conformitate cu standardele de design interior.
  • Alegerea atentă a materialelor, culorilor și mobilierului potrivit pentru a crea o atmosferă atrăgătoare.
  • Prezentarea conceptelor către echipa executivă și ajustarea designului în funcție de feedback.
  • Supervizarea implementării proiectelor de design interior în showroom.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în proiectarea de interior și amenajarea spațiilor comerciale.
  • Abilități avansate în utilizarea software-urilor de design 3D.
  • Creativitate și atenție la detalii.
  • Abilități bune de comunicare și prezentare.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.
  • Participare la proiecte creative și inovatoare.
  • Mediu de lucru stabil și colaborativ.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv bonusuri de performanță.

hr@vitra.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Integrator CRM

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Șef de Producție

Trimite CV

3D inginer mecanic

Trimite CV

Programator 1C

Trimite CV

Product Manager

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide