Designer Graphic de Bannere

Suntem în căutare de:

La Mamico, lider în industria produselor pentru copii și părinți, căutăm un designer grafic creativ și dinamic, specializat în crearea de bannere vizual captivante. Dacă iubești ceea ce faci și ai o pasiune pentru inovație, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Proiectarea și realizarea de bannere atrăgătoare pentru campanii online, rețele sociale și alte platforme digitale.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a traduce mesajele campaniilor în grafică de impact.
  • Menținerea unui brand coerent și atractiv în toate materialele vizuale.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în design grafic, cu un portofoliu care să includă bannere digitale.
  • Proficiență în Adobe Creative Suite, în special Photoshop și Illustrator.
  • Capacitatea de a lucra în termeni strânși și de a răspunde rapid la feedback.
  • Un plus: experiență în animație sau design interactiv.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator.
  • Posibilitatea de a contribui direct la succesul și creșterea brandului Mamico.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii excelente, în dependență de competențele tale

Alătură-te echipei Mamico și ajută-ne să aducem zâmbete pe fețele părinților și copiilor din întreaga lume!

Pentru a aplica, trimite CV-ul și portofoliul tău la ana.n@mamico.md!

Așteptăm cu nerăbdare să vedem cum poți lumina lumea noastră cu talentul tău în design!

E-mail: ana.n@mamico.md
Telefon: 061005002
Web: www.mamico.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide